• Skardininko paslaugos

Daugiau nei 20 metų patirties turinti specialistų komanda pasiūlys aukščiausios kokybės skardos gaminius ir pakonsultuos susijusiais klausimais. Gaminame bei montuojame įvairių tipų kaminų įdėklus/ dūmtraukius iš nerūdijančio plieno privačiuose namuose, gamybiniuose ir komerciniuose objektuose, taip pat teikiame priežiūros, kaminų valymo paslaugas.

Mūsų gaminami kaminų įdėklai yra iš markiruoto aukšiausios 316 rūšies nerūdijančio plieno, kuris yra atsparus rūgštims ir aukštoms temperatūroms. Ši rūšis yra su papildomais cheminiais elementais ir medžiagomis, tokiomis kaip molibdenas, kuris pagerina nerūdijančio plieno savybes: atsparumą korozijai, karščiui bei bendrą stiprumą. Ši markė yra apie 30-40 % brangesnė už AISI 304 markės skardą (liaudiškai vadinama "maistine").

Paslaugos

Kaminų montavimas

Atliekame kaminų montavimo paslaugas jūsų turimiems ar iš mūsų įsigytiems kaminų įdėklams. Nuolatos dirbame Vilniaus regione, tačiau pagal susitarimą apliekame montavimo darbus ir kituose miestuose, kaip: Širvintos, Ukmergė, Trakai, Varėna, Kaunas,Panevėžys ir pan. Montuojame kaminų gilzes ir pristatomus kaminus, kurie bus jungiami prie katilų, židinių ar kitų kaitinimo sistemų. Darbus atliekame greitai ir profesionaliai. Su mūsų pritaikyta įranga, galime montuoti ir labai aukštus kaminus, kur pasiekiamumas yra sudėtingas.

Krosnelių pajungimas

Bendradarbiaujame su keleta židinių prekybos atstovų, tačiau prekyba neužsiimame. Esant poreikiui galime nugabenti ir sumontuoti įvairaus tipo krosneles jūsų objektuose. Dirbame tiek privačiose, tiek komencinėse patalpose.

Kaminų ir jų įdėklų valymas

Dėl susikaupusių suodžių kylantys gaisrai, apsinuodijimai smalkėmis ir pan., dėja, atsitinka ne taip ir retai. Todėl, besimėgaudami židinių ir krosnių teikiama šiluma, nepamirškime, kad kaminą reikia valyti bent du kartus per metus. Jei patys nenorite ar neturite galimybės išsivalyti kamino - pasinaudokite mūsų paslaugomis. Paslaugas atliekame įvairiomis oro sąlygomis, dažniausiai iš viršaus. Nenaudojame cheminių preparatų ar stambiagabaričių priemonių, kad nepažeistume kaminų ar jų įdėklų ilgalaikėje perspektyvoje.

Kontaktai
El.paštas info@skardininkopaslaugos.lt
Telefonas Vilnius +370 630 00710; Panevėžys +370 682 27899
Teikiamos paslaugos
Montavimas Atliekame kaminų montavimo paslaugas jūsų turimiems ar iš mūsų įsigytiems kaminų įdėklams
Gamyba Mūsų gaminami kaminų įdėklai yra iš markiruoto aukšiausios 316 rūšies nerūdijančio plieno

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good

Skardininko paslaugos

  • Telefonas: +370 630 00710

Tags: Skardininko paslaugos