• Inžinerijos slėnis, UAB

Katilų montavimas

Montuojame dujinius katilus Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Po katilo montavimo ir pajungimo atliekame katilo paleidimą, teikiame garantinį ir pogarantinį katilų aptarnavimą.

Katilų paledimas

Po naujo katilo montavimo reikia atlikti katilo paleidimo-derinimo darbus. Katilo paleidimą turi atlikti įgaliotas gamintojo atstovas, kuris užpildo katilo garantinį taloną ir suteikia katilui garantiją ir garantinį aptarnavimą. Mūsų įmonė montuoja katilus ir suteikia garantiją šildymo katilams: Bosch, Junkers, Viessmann, Immergas, Protherm, Beretta.

Katilų remontas

Remontuojame šildymo katilus, dujinio šildymo katilus, boilerius, šilumokaičius, dujines koloneles. Remontuojame atskirus šildymo katilų ir šildymo sistemų elementus. Atliekame diagnostiką, surandame elektronikos gedimus. Remontuojame dujinių katilų ir šildymo sistemų valdymo blokus, pultus, elektronines plokštes. Atliekame katilo elektronikos diagnostiką, surandame gedimus, remontuojame valdymo plokštes. Perlituojame ir pakeičiame reikalingas dujinio katilo valdymo plokštės detales.

Boilerių remontas

Jeigu norite gauti nepertraukiamo karšto vandens, būtina laiku atlikti boilerio, vandens šildytuvo profilaktika.  Jeigu iškilo problema, mūsų meisrtai padės nustatyti ir pašalinti ją. Boilerio viduje yra magnio anodas, kuris neleidžia agresyviam vandeniui prakiurdyti boilerio sieneles ir pažeisti teno. Mūsų meistrai, atlikdami boilerio remontą, įvertins magnio anodo stovį ir, reikalui ęsant, jį pakeis nauju. Tai ne tik leis sutaupyti elektros sąnaudas, bet ir apsaugos boilerį nuo galimo boilerio gedimo ateityje.Remontuojame boilerių, šildymo katilų ir kitos šildymo įrangos elektronines valdymo pultus bei elektroninius blokus.

Dujų įvedimo paslaugas

Projektuojame lauko ir vidaus dujotiekius;
Dujotiekių tiesimas ir montavimas;
Projektuojame ir įrenginėjame dujines katilines;
Katilo montavimas, dujų pajungimas ir paleidimas;
Dujų tiesimas nuo apskaitos spintos iki namo;
Leidimų gavimas dujų pajungimui.

Šildymo sistemų plovimas ir valymas

Pastebėjote, kad kiekvienais metais už šildymą mokate vis daugiau ir daugiau?! Ir nenuostabu, nes kiekvienais metais jūsų radiatorių ir vamzdžių sienelės pasidengia medžiaga, kuri trukdo šilumos perdavimą ir spartina įrangos susidevėjimą. Mes siūlome greitą ir saugų problemos sprendimą: cheminį katilų, šilumokaičių ir šildymo sistemų valymą.

Kontaktai
Adresas Sausio 13-osios 4F, Vilnius
El.paštas vtkservisas@gmail.com
Telefonas +370 630 13331
Teikiamos paslaugos
Montavimas Dujinių katilų montavimas. Šildymo sistemų plovimas ir valymas.
Servisas Dujinių katilų remontas. Vandens šildytuvų remontas.
Projektavimas Projektuojame lauko ir vidaus dujotiekius

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good

Inžinerijos slėnis, UAB

  • Telefonas: +370 630 13331

Tags: Bosch, Junkers, Viessmann, Immergas, Protherm, Beretta, Dražice